Bölgesel İncelme

Bölgesel İncelme

Kavitasyon, bölgesel incelmelerde tercih edilen yöntemlerden biridir. Kol, bacak, bel çevresi, basen ve sırt bölgesine yapılan bölgesel fazlalıkları azaltma yöntemidir. Aynı zamanda selülit tedavisinde de kullanılmaktadır. Kavitasyon, bir sıvı içinde buhar kabarcıklarının oluşumu ve bunların ani olarak patlaması ile oluşan fiziksel olayın ve bu olayın bitişik malzemede oluşturduğu hasarın adıdır. ” Bölgesel incelme” İstenilen bölgelere müdahaleyi kolaylaştırdığından bölge seçimi yapılarak kolay işlem sağlamaya ve incelmelere olanak sağlar. Seans bitimde gözle görülür derecede incelme sağlanır.

 
Hizmet Özellikleri
 • Bölgesel incelme
 • G5 Masajı Selülit Tedavisi
 • Vakumlama
 • Yağ yakma
 • Pasif Jimnastik

Fazla kiloları ile sıkıntı yaşayan kişilerin ağrı sızı olmadan ameliyatsız, iz bırakmadan kullanabilecekleri en iyi yöntemlerden biridir.

 
Sıkça Sorulanlar
 
Kavitasyon ne işe yarıyor?
 

Bölgesel zayıflamada tercih edilen yöntemlerden biridir. Kol, bacak, bel çevresi, basen ve sırt bölgesine yapılan bölgesel incelme yöntemidir. Aynı zamanda selülit tedavisinde de kullanılmaktadır.

 
Kavitasyon sıkılaştırır mı?
 

Kavitasyon ciltte ve kas dokusunda sıkılaştırıcı bir etkiye sahiptir.

 
Kavitasyon hangi bölgelere uygulanır?
 

Kavitasyon, bölgesel incelme elde edilmek istenen her bölgede uygulanabilir. Karın, basen, selülitli bölgeler, sırt, bel ve bel çevresi.

Şimdi Randevu Al

 
Kavitasyon gerçekten işe yarıyor mu?
Yardımcı aletler arasında en çok kullanılan yöntem kavitasyon olup, yağ hücrelerinin parçalanarak atılmasını sağlar. Ses dalgaları sayesinde etkindir, ardından uygulanacak olan ultrasound ve elektropadler aracılığı ile zarar görmüş yağ hücrelerinin atılmasına yardımcı olur.
Hizmet Teklif Formu

  17.03.2023
  79
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Estemol
  Estemol
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  05432150542